Artykuły i informacje na miarę 21 wieku

Styl

Co kupić ukochanej osobie? Podpowiadamy!

Wielkimi krokami zbliżają się Walentynki. Święto zakochanych to doskonała okazja nie tylko do celebrowania miłości, ale także obdarowania ukochanej osoby. Wyjątkowym prezentem możesz pokazać swojej drugie połówce, jak bardzo ją cenisz i okazać wdzięczność za wspólnie spędzony czas. Sprawdź, jakie propozycje przygotowaliśmy i wybierz coś dla ważnej osoby w Twoim życiu!

Walentynkowe prezenty

Przyjęło się, że na Walentynki kupujemy sobie prezenty. Zwyczaj ten dotyczy zwłaszcza par. Dla jednych może być to doskonała okazja do wręczenia dawno wypatrzonego dla drugiej połówki prezentu, a dla innych problem. Nie należy jednak zbytnio stresować się walentynkowymi podarunkami. W święcie zakochanych chodzi przede wszystkim o celebrację miłości i docenienie obecności drugiej osoby. Często wystarczą kwiaty, czekoladki, wspólna kolacja lub wyjście do kina. Jeśli jednak wolisz prezenty, które zostaną dłużej i lepiej zapamiętane, doskonałym wyborem będzie biżuteria na walentynki

Biżuteria na walentynki

Nie od dziś wiadomo, że biżuteria sprawdza się jako prezent na wiele różnych okazji – urodziny, imieniny, rocznice czy święta, zarówno te wielkanocne, jak i bożonarodzeniowe. To równie dobry wybór na Walentynki i nie jest to tylko nasza opinia. Wiele sklepów jubilerskich ma w swojej ofercie specjalnie dedykowany na tę okazję asortyment. Na stronie Zeccoro znajdziesz wiele wzorów i modeli biżuterii, która jest wręcz stworzona do podarowania ukochanej osobie jako prezent walentynkowy. 

Wzory i modele, które kojarzą się z miłością

Wybierając biżuterię na walentynki, warto przyjrzeć się wzorom szczególnie kojarzącym się z tym świętem. Wszelkie symbole i motywy miłosne są jak najbardziej wskazane. Nic nie przywodzi na myśl miłości tak, jak na przykład złota zawieszka serce. W ofercie Zeccoro znajdziesz wiele różnych modeli tego klasycznego wzoru, który doskonale sprawdzi się jako prezent z okazji święta zakochanych. W zależności od preferencji wybierz gładką zawieszkę lub nieco bardziej nowoczesną w ażurowym stylu.

Walentynkowa biżuteria w wielu wydaniach

Motyw serca może występować nie tylko w postaci zawieszki. Znajdziesz go także w formie kolczyków, a także jako dodatek do wielu bransoletek i naszyjników. Wówczas często występuje w postaci kilku mniejszych zawieszek, często połączonych ze sobą. Równie popularnym wzorem jest kłódka w kształcie serca, która poza miłością symbolizuje również wierność. Wybierając biżuterię na prezent, warto zadbać nie tylko o jej wygląd, ale także symbolikę – ukochana osoba z pewnością doceni pomysłowość i czas poświęcony na wybranie tej odpowiedniej pod każdym względem. 

Nie tylko serduszka 

Nie każdy jednak jest fanem walentynkowych motywów. Nie oznacza to, że należy kompletnie zrezygnować z kupowania biżuterii. W ofercie marki Zeccoro znajdziesz wiele modeli, które doskonale sprawdzą się jako prezent na tę okazję, ale nie są z nią bezpośrednio powiązane. Wybierz spośród wielu dostępnych wzorów modnych bransoletek celebrytek lub eleganckich wiszących kolczyków. Gwarantujemy, że te kultowe produkty wprawią Twoją drugą połówkę w zachwyt!