Artykuły i informacje na miarę 21 wieku

Edukacja

Policealna szkoła bezpłatna – Łódź

Jeśli skończyłeś liceum i nie masz pomysłu co dalej, sprawdź naszą ofertą. Jeśli idziesz na studia, ale potrzebujesz jakiegoś zawodu na teraz, zobacz, co oferuje bezpłatna szkoła policealna w Łodzi. Dzięki nam możesz uzyskać zawód oraz nowe możliwości zatrudnienia, szczególnie w aktualnej, ciężkiej sytuacji na rynku pracy. Sprawdź naszą ofertę już teraz!

Kierunki w bezpłatnej szkole w Łodzi

Przygotowaliśmy bogatą ofertę kierunków dostępnych na naszej uczelni. Wybór odpowiedniego zawodu decyduje o możliwościach i szansach, jakie otwierają się na rynku pracy po zakończeniu egzaminów. Szkoła bezpłatna w Łodzi skupia się na kształceniu personelu medycznego i opiekuńczego. W tym obszarze znajdzie się jednak zajęcie dla ludzi o różnym charakterze. Osoby bardziej otwarte mogą zostać opiekunami dziecięcymi, środowiskowymi lub medycznymi. Ludzie z zamiłowaniami technicznymi odnajdą się w roli technika elektroradiologii czy technika dentystycznego. Ciekawą opcją może być też kierunek terapeuty zajęciowego lub technika masażysty.

Bezpłatna szkoła – szerokie możliwości

W ramach nauki w szkole bezpłatnej w Łodzi dostępne będą również dodatkowe kursy, szkolenia oraz seminaria w zależności od wybranego kierunku kształcenia. Będą one prowadzone przez renomowane jednostki medyczne. Między innymi oferujemy poniższe kursy.

  • Radiologia w stomatologii.
  • Kurs ochrony radiologicznej.
  • Elementy implantologii oraz technologia CAD/CAM.
  • Szkolenie z zakresu refrakcji.
  • Charakteryzacja teatralna.
  • Szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej.
  • Zielarstwo, dermokonsultacja i homeopatia.
  • Terapia śmiechem i zabawą.

Oprócz dodatkowych kursów umożliwiamy także odbycie zajęć praktycznych w wielu renomowanych jednostkach medycznych. Nabyte w ten sposób doświadczenie będzie kolejnym atutem w czasie poszukiwania zarówno wymarzonej pracy, jak i zajęcia tymczasowego na czas studiów.

Szkoła policealna w Łodzi

Skorzystanie z naszej oferty nie pociąga za sobą żadnych kosztów – nauka u nas jest całkowicie darmowa. Jeśli jesteś zainteresowany naszą szkołę, ale nie znalazłeś idealnego kierunku dla siebie, zadzwoń na naszą infolinię, a z pewnością uzyskasz wszystkie potrzebne informacje w zakresie kierunków kształcenia, procesie rekrutacji oraz perspektywach znalezienia pracy po naszej szkole.

Skorzystaj z naszej oferty, aby dostać się na rynek pracy i stać się atrakcyjnym pracownikiem dla wielu jednostek medycznych oraz opiekuńczych. Ukończenie naszej szkoły darmowej w Łodzi stanowi już bardzo mocny atut w każdej rozmowie o pracę, ale możesz zwiększyć jeszcze swoje szanse dzięki dodatkowym kursom i szkoleniom oraz poprzez praktyki w rozpoznawalnych ośrodkach medycznych.