Artykuły i informacje na miarę 21 wieku

Blog

Wynajem sprzętu drogowego

Grupa PBI to spółka kapitałowa polskich firm rodzinnych z blisko stuletnim doświadczeniem. Obecnie przedsiębiorstwo działa w 15 lokalizacjach na terenie Podkarpacia, Lubelszczyzny oraz województwa świętokrzyskiego.

Głównymi specjalizacjami przedsiębiorstwa są kruszywa (produkcja i wydobywanie), budowa dróg, produkcja betonu, kostki brukowej, prefabrykatów i mieszanek mineralno-asfaltowych oraz wydobywanie siarki.

Spółka świadczy także usługi transportowe, w tym usługi transportowe przeznaczone dla branży górniczej.  W bogatej ofercie usług świadczonych przez Grupę PBI znajdziemy także możliwość wynajmu sprzętu drogowego, który ułatwia prace związane z utrzymaniem infrastruktury.

Sprzęt do prac drogowych, którym dysponuje spółka, to:

  • szczotka samozbierająca;
  • frezarki Writgen;
  • walce do robót ziemnych: ogumione i drogowe;
  • stabilizator gruntu;
  • równiarka z systemem iCONtrol 3D;
  • rozsypywacz spoiwa w zestawie z ciągnikiem.

Wymieniony sprzęt to nowoczesne maszyny, które Grupa PBI także używa w swojej codziennej pracy, ponieważ ma pewność, że są niezawodne. Regularny serwis i stawianie na czołowe marki producentów, to gwarant tego, że wynajmowane maszyny są zawsze sprawne, a realizowana przy ich pomocy praca, jest efektywna.

To, co wyróżnia sprzęt drogowy, który można wynająć od Grupy PBI, to także wysoka wytrzymałość na ciężkie warunki otoczenia. Dzięki temu mamy pewność, że maszyna nie zawiedzie nas w najmniej niespodziewanym momencie i wykona każdą pracę, do której jest przeznaczona.

Sprzęt drogowy musi być także bezpieczny, nie tylko dla operatora, ale także otoczenia, o czym doskonale wie Grupa PBI. Dlatego przedsiębiorstwo zawsze stawia na certyfikowane maszyny, które dają gwarancję bezpiecznej pracy.

Usługi i wynajem sprzętu

Posiadając wysokiej klasy sprzęt drogowy Grupa PBI może świadczyć  usług z zakresu remontu i utrzymania infrastruktury drogowej. W ich ofercie znajdziemy:

  • frezowanie nawierzchni asfaltowych, które umożliwia szybkie przeprowadzenie remontu przez usunięcie wierzchniej warstwy asfaltu lub betonu;
  • stabilizację gruntu z dozowaniem środków wiążących (MCE);
  • niwelację i profilowanie terenu;
  • oczyszczanie nawierzchni szczotką samozbierającą.

Dlaczego warto postawić na usługi i wynajem sprzętu od Grupy PBI? Za przedsiębiorstwem stoją lata doświadczenia oraz wysoko wyspecjalizowana kadra. To wszystko przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług oraz inwestowanie w najnowocześniejszy sprzęt, który na placu budowy poradzi sobie ze wszystkimi trudnościami.