Artykuły i informacje na miarę 21 wieku

Dom

Szybkie i skuteczne prasowanie? Wypróbuj te akcesoria!

Prasowanie może być naprawdę uciążliwe i czasochłonne. Jak ograniczyć czas spędzony przy wykonywaniu tej czynności do minimum, a jednocześnie sprawić, że tkaniny będą perfekcyjnie gładkie? Przedstawiamy akcesoria, które mogą znacząco ułatwić ten żmudny proces.

Deski do prasowania z generatorem nadmuchu

Dzięki temu urządzeniu skrócisz czas prasowania o połowę – nawet doprowadzenie ogromnego kosza świeżego prani do ładu nie zajmie Ci zbyt wiele czasu. Dzięki funkcji nadmuchu ubrania nie będą zbyt szybko się gniotły, a zasysanie i odsysanie przytrzyma części garderoby w miejscu, dzięki czemu nie powstaną zagniecenia, które tworzą się, gdy materiał jest nierównomiernie rozłożony na desce. Wysokiej jakości urządzenia znajdziesz na stronie https://www.leifheitsklep.pl/. Zdecydowanie są to akcesoria, w które warto zainwestować.

Szelki napinające do desek do prasowania

Jeżeli nie masz już sił walczyć z zsuwającym i marszczącym się pokrowcem do deski, to szelki napinające na pewno ułatwią Ci prasowanie. Na pewno nie raz doświadczyłeś sytuacji, w której  przez zmarszczony materiał pokrowca deski powstały trudne do wyprasowania odgniecenia na ubraniach. Gadżet ten jest tani, a może sprawić, że prasowanie przestanie być tak męczące.

Rękawnik bywa niezastąpiony

Ten niewielki gadżet może diametralnie zmienić wygląd Twoich koszul. Rękawy to zawsze trudny element do wyprasowania – powstają zagniecenia, które po założeniu są bardzo widoczne. Jednakże, jeżeli zainwestujesz w rękawnik, bez problemu poradzisz sobie z uprasowaniem nawet najwęższych rękawów.

Koc i siatka do prasowania delikatnych tkanin

Często prasujesz w biegu, w ostatniej chwili przed wyjściem z domu? W takich sytuacjach może przydać Ci się koc do prasowania. Z powodzeniem będzie pełnił funkcję deski. Możesz rozłożyć go na jakiejkolwiek płaskiej powierzchni, dzięki czemu Twoje ubrania mogą być nienagannie wyprasowane nawet w podróży. Natomiast siatka do prasowania sprawi, że nawet delikatne tkaniny nie będą narażone na szkodliwe działanie wysokiej temperatury.

Wszystkie wymienione wyżej akcesoria mogą sprawić, że prasowanie nie będzie już dłużej kłopotliwym i nużącym zajęciem, a Twoje ubrania będą wyglądały bardzo schludnie i estetycznie.

Przeczytaj także:
Dom

Jak wybrać narożnik do salonu?

Dom

Panele fotowoltaiczne monokrystaliczne

Dom

Schody z kamienia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *