Artykuły i informacje na miarę 21 wieku

Edukacja

Studia licencjackie i studia magisterskie w Krakowie

Kraków to jedno z najlepiej znanych i rozpoznawalnych miast Polski. Każdego roku do Krakowa przybywają tłumy turystów z kraju i zagranicy, by podziwiać zabytki i napawać się niezwykłym klimatem miasta. Wraz z nimi do Krakowa przyjeżdżają również studenci, ponieważ Kraków to najstarszy i do dziś jeden z najważniejszych ośrodków akademickich w tej części Europy.

Kraków – niezwykłe miasto

Magia Krakowa od dawna przyciąga do miasta nieprzebrane tłumy ludzi. Mieszkańcy przyzwyczaili się już do tego, że przez cały sezon przez miasto przechodzą większe i mniejsze grupki turystów mówiących we wszystkich możliwych językach. Do Krakowa przyciągnęła ich wspaniała architektura, niezwykłe zabytki, liczne muzea gromadzące dużą liczbę cennych dzieł sztuki i innych przedmiotów pochodzących z czasów, gdy Europa stanowiła centrum świata i kolebkę naszej cywilizacji. Wraz z turystami każdego roku do Krakowa przybywają tysiące młodych ludzie, których do miasta ściągnęły nie tylko zabytki i niepowtarzalna atmosfera, ale przede wszystkim słynne krakowskie uczelnie od wielu lat kształcące na wszystkich możliwych kierunkach.

Najlepsze krakowskie uczelnie

Uczelnie w Krakowie posiadają w swojej ofercie zarówno studia licencjackie, jak i studia magisterskie. Jedną z tych uczelni jest Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera oferujące studia pierwszego i drugiego stopnia, a także studia podyplomowe na kilku ciekawych kierunkach. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się studia licencjackie na kierunku Skandynawistyka: Studia Filologiczno-Biznesowe, Psychologia, Grafika Reklamowa i Multimedialna oraz Lingwistyka dla Biznesu.

Studia licencjackie

Studia licencjackie

Co ciekawe, Wyższa Szkoła Europejska, wzorem wielu innych krakowskich uczelni, prowadzi również szkolenia specjalistyczne obejmujące m. in. zarządzanie i organizację, komunikację międzykulturową, Human Resources, Prawo Pracy, uczenie i rozwój, a także grafikę oraz marketing i nowe technologie. W ofercie uczelni znaleźć można również specjalnie przygotowane szkolenia przeznaczone dla dzieci i młodzieży.