Artykuły i informacje na miarę 21 wieku

Blog

Porównanie długopisów metalowych – jaki najlepszy dla firmy wybrać

Eleganckie i ponadczasowe długopisy metalowe wpływają na pozytywny wizerunek. Mogą być wręcz wizytówką firmy, zwłaszcza wówczas, gdy posiadają dowolnie wybrany grawer. Jednocześnie logo z imieniem lub nazwą firmy na gustownym długopisie jest jak magnez pobudzający do przedsiębiorczego działania. Matowe lub błyszczące długopisy metalowe w różnych kształtach i kolorach stworzone są z myślą o poważnych kontrahentach jak i typowo reklamowych formach działalności. Wyróżniają się spośród innych artykułów tego typu trzema cechami: są użyteczne, trwałe i eleganckie. Z tego względu są uznawane za najlepsze z możliwych gadżetów promocyjnych. Subtelnie realizują swoją misję, czyli przekaz wartości reklamowych. Skorzystają z nich klienci, handlowcy czy szefowie poważanych firm, a więc osoby z różnych grup społecznych. 

Senator

Długopisy reklamowe Senator są wytwarzane przez niemiecką firmę z niemal 100 letnią tradycją w produkcji artykułów piśmienniczych. Jak przystało na akcesoria pochodzące od naszych zachodnich sąsiadów są one wykonane z dużą precyzją. Odznaczają się nowoczesnym designem, dzięki któremu często są wybierane przez różnorodne firmy jako nośnik reklamy. Szeroka paleta modeli w różnych wersjach pozwala na spełnienie oczekiwań wszystkich klientów. Niektóre modele posiadają szeroką klamrę, na której wygrawerowane logo staje się bardzo widoczne.

długopisy metalowe Parker

Parker

Firma ta produkuje jedynie artykuły ekskluzywne, wysokiej jakości. Takie również są długopisy reklamowe Parker. Często znajdują zastosowanie jako oryginalny i nietuzinkowy upominek dla właścicieli biur, kancelarii czy innych kontrahentów. Łatwo rozpoznać modele tego producenta po charakterystycznym klipsie.

AdPen

Modele te możemy zakupić w wielu wersjach kolorystycznych. Długopisy reklamowe AdPen z najbardziej fantazyjnymi wzorami często są kupowane z myślą o wręczeniu ich jako nagrody. Niektóre modele cechują się dużą praktycznością, jak przykładowe te zakończone gumką, która służyć może przy ekranach dotykowych. Cechą charakterystyczną jest w większości modeli metalowy korpus.

Waterman

Producent ten wyróżnia się na tle konkurencji swoim charakterystycznym kształtem. Elegancki charakter długopisy reklamowe Waterman zawdzięczają starannie dobranym detalom. Wybierać możemy modele w klasycznych, stonowanych kolorach jak i te niebieskie lub czerwone. Niektóre długopisy tego producenta nawiązują do bardzo nowoczesnych kompozycji.