Artykuły i informacje na miarę 21 wieku

Dom

Nowoczesność czy klasyka? Wybieramy meble do salonu

Salon jest sercem domu, miejscem reprezentatywnym, powinien więc być urządzony w sposób przemyślany i gustowny. Bardzo istotną  kwestią jest kolorystyka ścian oraz odpowiednio dopasowane barwy mebli. Te z kolei nadają aranżacji odpowiedniego charakteru.

Nowoczesne wnętrza charakteryzują się minimalizmem bez zbędnych dodatków. W takiej aranżacji  doskonale sprawdzają się klasyczne meble o prostych formach, a także bardziej oryginalne wersje.  Wybierając meble do salonu, trzeba dobrze zastanowić się, co odpowiada nam najbardziej. W końcu to my sami będziemy w danym wnętrzu spędzać najwięcej czasu.

W jaki sposób dobrać meble do salonu?

Osoby ceniące sobie przestrzeń i światło powinny zakupić jasne meble. Ciemniejsze wersje zazwyczaj podobają się osobom ceniącym klasykę i tradycyjne formy. Większość osób dobiera jasne meble do pastelowych barw, ciemniejsze do stonowanego tła.  Kontrastujące zestawienia są mocnym akcentem w aranżacji, wiele odważnych osób decyduje się na takie eksperymenty.

togo meble

Nowoczesne meble do salonu

Poszukując atrakcyjnych  mebli do salonu, warto zapoznać się z bogatą  ofertą sklepu internetowego Meblowy24.pl.  Atrakcyjnymi produktami są np. meble z serii Togo. Wykonane są w nowoczesnym i eleganckim stylu. Meble ładnie prezentują się w barwie białej i czarnej. Niektóre ciemne modele posiadają korpusy zdobione dekorem wenge, natomiast fronty pokryte są  czarnym szkłem. Jest to bardzo elegancka i gustowna kompozycja. Większość mebli dedykowanych do salonu posiada szklane półki, wyposażone w oświetlenia LED. Przeszklone elementy mebli stanowią atrakcyjny element salonu. Zazwyczaj przechowuje się w nich różne drobiazgi i bibeloty.  W salonie nie objedzie się również bez szafki RTV. Wersje mebli Togo posiadają dwie pojemne szuflady oraz dwie przeszklone półki. Witryny to kolejne atrakcyjne rozwiązania do salonu.   Seria Togo proponuje ich oryginalną i modernistyczną odsłonę. Składają się one z dużej, przeszklonej części, która wyposażona jest w sporą ilość półek.