Artykuły i informacje na miarę 21 wieku

Dom

Łazienka w stylu glamour

Jeśli chodzi o trendy w projektowaniu łazienek styl glamour wiedzie prym. Niestety, tak jak w przypadku każdego innego stylu projektowania – również, gdy chodzi o glamour można łatwo zboczyć z toru, przez co zamiast modnego wyglądu wnętrza, uzyskujemy tandetny. Jak tego uniknąć i cieszyć się łazienką w naprawdę dobrym guście? Mamy kilka wskazówek!

Pomysł na łazienkę glamour #1 Monochromatyczność

Myśl monochromatycznie, bez względu na to czy chodzi o zlew, czy płytki Tubądzin, a będziesz o krok bliżej do upragnionego wyglądu łazienki. Dopełnieniem tego powinien być szczotkowany zlew niklowy, bo łączy w sobie kobiecy blask z rzemieślniczym rzemiosłem, równoważąc całość dla uzyskania modnego wyglądu. Po wprowadzeniu takiego projektu życie przekonasz się, że jeszcze nigdy nie widziałeś tak pięknej łazienki. Pomóc Ci w tym może oferta płytek na stronie https://plytki24.pl/ – gdzie monochromatycznych motywów zdecydowanie nie brakuje.

Łazienka w stylu glamour

Pomysł na łazienkę glamour #2 Stylowe połączenie tapety i ceramiki

Aby uzyskać styl glamour możesz po prostu umieść elegancką tapetę na całej powierzchni, ale jeśli zależy Ci na tym, by wejść na wyższy poziom designu – zrobienie na ścianie miejsca na Paradyż płytki będzie dobrym posunięciem. Tym bardziej, jeśli monochromatyczność nie jest Twoim stylem, warto rozważyć połączenie ceramiki z tapetą graficzną. Takie powierzchnie w zestawieniu z marmurem i umywalką wypolerowaną na lustrzany połysk będzie zdecydowanie wyglądać luksusowo.

Pomysł na łazienkę glamour #3 Marmurowa inspiracja

Niech marmur będzie Twoim glamour must-have, bo to nie podlega negocjacjom w przypadku eleganckiej łazienki – ten kamień zawsze się w niej odnajdzie. Jeśli jednak jest on poza Twoimi możliwościami budżetowymi, przemyśl alternatywę. Przepiękne płytki Cerrad podobnie jak marmur są w stanie bez wysiłku ozdobić każdą przestrzeń – w tym również łazienkę w klimacie glamour. Znajdziesz je w wielu różnych wzorach i kolorach, dlatego z pewnością będzie wśród tego bogatego asortymentu coś i w Twoim guście.