Artykuły i informacje na miarę 21 wieku

Finanse

Autolokata 14 – oszczędzaj pieniądze i wygrywaj nagrody

Bank Spółdzielczy w Lubaczowie już po raz kolejny organizuje konkurs z atrakcyjnymi nagrodami dla swoich klientów. Jest to jedyna okazja, aby zaoszczędzić pieniądze i skorzystać z dodatkowych korzyści. Jak co roku pula nagród zachwyca swoją różnorodnością, a laureaci Autolokaty 14 mają możliwość stać się właścicielamiwartościowych wygranych.

Lokata – konkurs dla stałych i nowych klientów

Zasady loterii są banalnie proste i nie wymagają podejmowania ryzykownych inwestycji. Konkurs skierowany jest do wszystkich tych, którzy zdecydują się na założenie Autolokaty 14. Jest to konto oszczędnościowe, na którym wystarczy ulokować pieniądze. Za każdą wpłatę 2000 zł otrzymujesz kupon, który upoważnia Cię do wzięcia udziału w lokacie z nagrodami. Oznacza to, że im większy kapitał zgromadzisz, tym masz większe szanse na wygraną.

Autolokata 2020 – warunki uczestnictwa

Klienci, którzy zdecydują się na udział w loterii, muszą spełnić kilka prostych warunków. Pierwszym z nich jest założenie Autolokaty 14 w jednym z oddziałów banku. Minimalna kwota depozytu wynosi 2000 zł i musi zostać utrzymana na koncie przez co najmniej 12 miesięcy. Jeżeli chodzi o lokatę, Bank Spółdzielczy Lubaczów oferuje swoim klientom, posiadającym rachunek w banku, oprocentowanie na poziomie 0,20%. Jest to więc nie tylko okazja, aby pomnożyć swój kapitał, ale także wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Konkurs trwa od 1 września 2020 roku do 6 sierpnia 2021 i roku. Warunkiem uczestnictwa jest otworzenie w tym okresie Autolokaty 14 i utrzymanie jej w całości aż do zakończenia terminu konkursu.

Lokata – nagrody

Uczestnicy konkursu jak co roku mają szansę na wygranie wartościowych nagród. Za zdobycie pierwszego miejsca w loterii, zwycięzca otrzyma klucze do nowego mieszkania w Rzeszowie o pow. Prawie 33 m, o wartości ponad 188 000 zł. To nie wszystko, co przewiduje do wygrania lokata z nagrodami. Za Na laureatów czeka także luksusowy samochód osobowy Toyota Yaris z 2020 roku, nowoczesny telewizor Philips oraz konsola PlayStation 5. Za zdobycie dalszych miejsc zwycięzcy mogą otrzymać wartościowe sprzęty kuchenne i urządzenia warsztatowe.

Pula nagród w Autolokacie 14 jest naprawdę ogromna, gdyż większość urządzeń jest dostępnych jest w kilku sztukach. Losowanie nagród odbędzie się 11 września 2021 roku o godz. 15 w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie. Warunkiem uczestnictwa jest kupon z nadanym indywidualnym numerem, który otrzymasz podczas depozytu pieniędzy na lokacie.